Benecos Natural refill highlighter shooting star, 1st

Refill highlighter shooting star Benecos 3g
Benecos Natural refill highlighter shooting star, 1st
0 Review | Review toevoegen
Benecos, Natural refill highlighter shooting star, 1st

Verzendkosten

€ 6,75

€ 4,85
Prijs per 3g
Aantal: 
Bestellen
 

Ontdek de Benecos Refill Highlighter in de betoverende tint "Shooting Star". Deze natuurlijke highlighter is speciaal ontworpen voor de navulbare Benecos It-Pieces Palette. Met zijn poederformule biedt het een subtiele, natuurlijke glans die je teint op een prachtige manier accentueert. Ideaal voor wie op zoek is naar een duurzame en milieuvriendelijke make-upoplossing.

Kenmerken:
- Poeder highlighter in de tint "Shooting Star"
- Geschikt voor het Benecos It-Pieces Refill Palette
- Verkrijgbaar in twee tinten voor een natuurlijke glow
- Vegan en dierproefvrij
- Vrij van parabenen, siliconen en chemische ingrediënten
- Gemaakt van minerale en eco-vriendelijke materialen
- Gewicht: 8 gram

Met de Benecos Refill Highlighter "Shooting Star" kies je voor een product dat niet alleen je natuurlijke schoonheid benadrukt, maar ook bijdraagt aan een duurzamere wereld. De positieve beoordelingen van tevreden gebruikers onderstrepen de kwaliteit en effectiviteit van deze highlighter. Voeg deze veelzijdige highlighter toe aan je collectie en ervaar de voordelen van natuurlijke make-up.

Ingredienten
MICA, ZEA MAYS (CORN) STARCH*, RICINUS COMMUNIS (CASTOR) SEED OIL*, OCTYLDODECANOL, GLYCERYL CAPRYLATE, ZINC STEARATE, PENTYLENE
GLYCOL, PARFUM (FRAGRANCE)**, MAGNOLIA OFFICINALIS BARK EXTRACT, LECITHIN, TOCOPHEROL, ASCORBYL PALMITATE, CITRIC ACID, [+/- (MAY CONTAIN) CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE), CI 77491 (IRON OXIDES)

Gebruik
Refill highlighter behorende bij de navulbare palette's. Te gebruiken als een highlighter.

Sorteren op:

Review toevoegen

Geen reviews gevonden.

Hulp nodig?

Hulp nodig?

Neem contact met ons op via info@mijnapotheek.nl of 0416-313777 (enkel van 9-11 uur en van 14 tot 16 uur).